خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد انظباط اجتماعی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد انظباط اجتماعی

دانلود رایگان تحقیق در مورد انظباط اجتماعی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد انظباط اجتماعی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۰   بخشی از فهرست مطالب شیوه های ایجاد و تقویت انضباط اجتماعی   فراگیری انظباط اجتماعی از کودکی   وظیفه نیروی انتطامی : توسعه نظم و انضباط اجتماعی                       شیوه های ایجاد و تقویت انضباط اجتماعی   رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم:) کسی که صبح کند و در اندیشه‌اش، اهتمام به امور مسلمانان نباشد، مسلمان نیست. (۱)   چنانچه انضباط اجتماعی را به حس وظیفه شناسی فرد نسبت به جامعه تلقی نماییم، بررسی آثار و پیامدهای آن در زندگی فردی و اجتماعی، یک ضرورت منطقی می‌باشد و جست و جوی راه کارها و شیوه های عملی تحقق این پدیده، گام بعدی محسوب می شود، انضباط اجتماعی، آثار گسترده و با دوامی بر فرد و جامعه دارد. رهبر معظم انقلاب در یکی از پیام‌های نوروزی خویش تحقق انضباط اجتماعی و وجدان کاری را لازمه یک جامعه موفق و سر بلند و برخوردار از عزت و اقتدار تلقی نمودند.مهمترین راه کارهای ت …

این محصول “تحقیق در مورد انظباط اجتماعی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد انظباط اجتماعی,دانلودتحقیق در مورد انظباط اجتماعی,انظباط اجتماعی

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله طلاق عاطفی

دانلود رایگان دانلود مقاله طلاق عاطفی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله طلاق عاطفی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *