خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف

دانلود رایگان تحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۶   چـکـــیـــده (Abstract) : آزمایش برای تعیین ویسکوزیته یک مایع (گـلیسیرین) در دماهـای مختلف انجام شده و نتایج آن تحلیل گردید در این گزارش کار منحنی تغییرات این ضریب با سرعت و سرعت با دما رسم شده است. مقــــدّمـــــه (Introduction) : لزجت در مکانیک سیالات مانند اصطکاک در مکانیک جامدات است. لزجت یک سیال به مومنتم مولکولی و چسبندگی بین مولکولی آن سیال بستگی دارد. پارامتر غالب در گازها مومنتم مولکولی و پارامتر غالب در مایعات چسبندگی بین مولکولی است.افزایش دما باعث افزایش مومنتم مولکولی و به تبع آن باعث افزایش لزجت گاز می شود ولی بر عکس افزایش در میزان دما باعث کاهش چسبندگی بین مولکولی شده و به تبع آن باعث کاهش ویسکوزیته مایعات می شود.این آزمایش که به آزمایش حمام مشهور است برای تعیین این تغییرات انجام  می گیرد.بدین ترتیب که دواستوانه به صورت تو در تو قرارگرفته اند،که در استوانه داخلی مایع آزمایش (گلیسیرین) قرار دارد و دراستوانه خارجی آب به کمک  یک پمپ جریان می ی …

این محصول “تحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف,دانلودتحقیق در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته گلیسیرین در دماهای مختلف,

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی

دانلود رایگان تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *