خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی

دانلود رایگان تحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۳   مرگ کیقباد در حالتی که بتوان غیرعادیش خواند، رخ نداد. بعد از مرگ او جلال الدین خلجی که توسط کیقباد برای احراز پس صدارت پس از رهایی از نظام الدین فرا خوانده شده بود، با نیت استقرار امنیت، بر تخت شاهی نشست. جلال الدین هنگامی که به پادشاهی رسید، هفتاد سال داشت. وی مردی بود مهربان، شجاع، فیاض و شفیق و علاوه بر آن به شعر و شعرا علاقه فراوان داشت و گاهی خود نیز شعر می گفت. این قطعه را منسوب به او می دانند : آن زلف پریشانت ژولیده نمی خواهم وان روی چو گلنارت تفسیده نمی خواهم بی پیرهنت خواهم یک شب به کنار آیی هان، بانگ بلند است این پوشیده نمی خواهم. (ملا عبدالقادر بدایونی، منتخب التواریخ) . از بخت نیک، فضای دربار مساعد حال امیر خسرو بود. او از مقربان شاه گشت و آنچنان در دلش جای یافت که به عهده ”کتابداری“ مقرر و خلعت امارت برایش تفویض گشت. همچنان سالانه دوازده صد تنکه معاش برایش تعیین گردید. یک بار دیگر فضا برای باروری و رشد استعداد امیر خسرو مساعد گ …

این محصول “تحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی,دانلودتحقیق در مورد امیر خسرو دهلوی, امیر خسرو دهلوی

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“

دانلود رایگان دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *