خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه

دانلود رایگان تحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۵۲   بخشی از فهرست مطالب عنوان صفحه مقدمه ۲ اصول مهم مباحث امنیتی ۷ با کاربرد فایروال آشنا شویم ۸ رویکردی عملی به امنیت شبکه لایه بندی شده ۹ امنیت تجهیزات شبکه ۲۶ امنیت تعاملات الکترونیکی ۳۳ تهدیدهای وب با تکیه بر IIS 36 امنیت دیجیتال ۴۷ ده نکته برای حفظ امنیت شبکه ۴۸ منابع ۵۳                               مقدمه   امروزه کامپیوتر در زندگی روزمرهٔ اشخاص نقش مهمی را بازی می‌‌کند. و در تمام جنبه‌های فردی زندگی شخص نفوذ پیدا کرده است. این امر از سوی نشان به توسعه یافتگی و سرعت دادن به کارهای روزمره و از سوی دیگر به ما یاد آوری می‌‌کند. که چنین وسیله ایی به این مهمی نیاز به نگهداری ویژه دارد. نابودی و به سرقت رفتن اطلاعات از روی آن ممکن است به ضررها و ضربه‌های جبران ناپذیری تبدیل شود.   مقدمه چرا امنیت ؟ و چرا برای خانهٔ شما اگر یک نگاه …

این محصول “تحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه,دانلودتحقیق در مورد امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه,امنیت و دسترسی به داده ها در شبکه

مطلب پیشنهادی

فضاهای عمومی محله وارتقاء فعالیت فیزیکی( پیاده روی سلامت-محور در فضاهای مسکونی )

دانلود رایگان فضاهای عمومی محله وارتقاء فعالیت فیزیکی( پیاده روی سلامت-محور در فضاهای مسکونی ) ، مقاله ، تحقیق این محصول" فضاهای عمومی محله وارتقاء فعالیت فیزیکی( پیاده روی سلامت-محور در فضاهای مسکونی ) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *