خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی

دانلود رایگان تحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴       امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی (   بقعه امامزاده جعفر در خیابان هاتف قرار دارد . وی را سید جعفر ابن شمس الدین حسن ابن عمادالدین ابن حسین ابن امام محمد باقر  متوفی نیمه محرم ۷۲۵ گفته اند . و جابری انصاری او را جعفر ابن مرتضی میگوید .   در پشت سردر ورودی یک هشتی بزرگ قرار دارد که در طرفین شمال و جنوب آن دو در چوبی قرار دارد . در سمت شمالی دالانی بوده که تخریب شده و در سمت جنوبی اتاق یا انباری بوده که آنهم تخریب شده است .   بعد از آن وارد حیاط میشویم که در گوشه شمال غربی آن مقبره برج مانند هشت پهلو امامزاده قرار دارد که کاشی نوشته آن سال ۷۲۵ هجری را نشان میدهد . این بنا تنها برج آرامگاهی در شهر اصفهان است که توسط امیر حسین چوپان از امرای قرن هشتم ساخته شده است . نمای بیرونی آن دارای تزئینات نفیس کاشی کاری و کاشی نوشته های بی نظیری است . سنگ قبر امامزاده  از جنس سنگ یکپارچه با نقوش گل و بوته است . در پایین پای امامزاده سنگ قبر یک …

این محصول “تحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی,دانلودتحقیق در مورد امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی, امامزاده جعفر(ع) و امامزاده مرتضی

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان

دانلود رایگان تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *