خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس

دانلود رایگان تحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۵۳   بخشی از فهرست مطالب مقدمه :    آسیب پذیری های عمده در مطالعه   1- بلند خوانی در مطالعه   1-2- ایجاد خستگی زود هنگام   .2- مطالعه کردن در حین راه رفتن   2-2- کاهش زمان مطالعه    3-2- کاهش تمرکز   3- مطالعه در کنار وسایل صوتی   4- خواندن بیش از حد   6- بی وقفه خواندن   5- از ساده به مشکل خواندن   7- مطالعه طوطی وار   فهمیدن   8- وجود اضطراب   مطالعه ، امری بسیار مهم است و یکی از عواملی است که باعث می شود دانش آموزان دچار افت تحصیلی شوند، مشکلاتی است که در امر مطالعه دارند . بارها والدین ، مربیان و خود دانش آموزان می پرسند: چگونه باید مطالعه کرد؟ گاهی نیز روشهای مطالعه خود را مورد بررسی وارزیابی قرار می دهند و درصدد بهبود شیوه های مطالعۀ خود بر می آیند . اما این امر زمانی تحقق پیدا می کند که آنها بر صحت و سقم روش های مطالعۀ خود وقوف یابند . از سوی دیگر یکی از اموری که باید به …

این محصول “تحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس ,دانلودتحقیق در مورد اضطراب امتحان و روش صحیح مطالعه وتکنیک حضور در کلاس , ا

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و مقاله جبران خسارات ناشی از نقض قرارداد

دانلود رایگان دانلود تحقیق و مقاله جبران خسارات ناشی از نقض قرارداد ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق و مقاله جبران خسارات ناشی از نقض قرارداد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *