خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد اسماء و صفات الهی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد اسماء و صفات الهی

دانلود رایگان تحقیق در مورد اسماء و صفات الهی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد اسماء و صفات الهی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۳    اسماء و صفات الهی   مقدمه اشتیاق و آرزوی عمیق انسان در شناخت آفریننده و پروردگارش به آرامش و مقصد میرسد. ولی خدا کیست؟ سیرت و شخصیت خاص خدا چیست؟ آیا مجاز است که چنین سؤالات را طرح کنیم چه رسد به آنکه آنهارا بر زبان هم بیاوریم؟ طبیعی است از اینکه هر انسان موجد عقیده خاصی در مورد خدا و سیرتش میباشد. بسیاری از مردم که خودشان را ایماندار تشخیص میدهند مقید به تصورهائی هستند که هیچ رابطه ای را با اکتشاف خود خدا در کتاب مقدس ندارند. سرچشمه برداشت معنی خدا، خلاصه یک تقوا و خداترسی همگانی و یک آمال و ذهنیات شخصی یا یک عقیده القائی از پدران است. عقایدی را که به نسبت خدا رواج میدهند از این قبیل هستند: خدا ـ به شکل پلیس با چوب و صورت مجازات؛ یا به شکل سرور و آقای ریش سفید و خوش برخورد خدا ـ بصورت اهل جلیلی رنگ پریده؛ یا بعنوان مدیر مخلوقات خود و مثل اینها. این قبیل شناختها هیچ گونه ربط و هماهنگی با خدای زنده و جاودان که سیرت و صورت خودرا در کتاب مقدس به ما ا …

این محصول “تحقیق در مورد اسماء و صفات الهی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد اسما و صفات الهی,دانلودتحقیق در مورد اسما و صفات الهی,اسما و صفات الهی

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *