خانه / علوم پایه / تحقیق در مورد آلومینیوم
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آلومینیوم

دانلود رایگان تحقیق در مورد آلومینیوم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آلومینیوم “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴    آلومینیوم   آلومینیوم عنصری است شیمیایی, با علامت اختصاری.Al عدد اتمی آن ۱۳  وزن اتمی آن ۹۸/۲۶ است. نقطه ذوب آن ۳۷/۶۶۰ و نقطه جوش آن ۴۶۸/۲ درجه سلسیوس است. چگالی آلومینیم ۷۰/۲ در ۲۰ درجه سلسیوس است. آلومینیم فلزی است سبک, به رنگ سفید   نقره ای. آلومینیوم, پس از اکسیژن و سیلیسیم, فراونترین عنصرهاست. در پوسته زمین فراوانترین عنصر فلزی است و در حدود ۸ درصد آن را تشکیل می دهد. از آلومینیم ورقه های بسیار نازکی تهیه می کنند که در بسته بندی دارو, چای, سیگار, شکلات و بعضی از مواد غذایی دیگر به کار می رود. بعضی از ظرفهای آشپزخانه و غذاخوری و همچنین سیم و کابل, و در و پنجره را از آلومینیم می سازند. آلومینیوم در ساختن هواپیما و اتومبیل و کشتی و صدها وسیله و ابزار دیگر نیز به کار می رود. تا آغاز قرن نوزدهم میلادی راهی برای به دست آوردن آلومینیم خالص پیدا نشده بود. نخستین بار, در سال۱۸۲۵ م, هانس کریستیان ارستد فیزیکدان و شیمیدان دانمارکی, توانست مقدار بسیار ک …

این محصول “تحقیق در مورد آلومینیوم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آلومینیوم,دانلودتحقیق در مورد آلومینیوم, آلومینیوم

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تجزیه فیزیکی و شیمیایی سطح بستر خاک و جدا شدن رسوبات

دانلود رایگان تحقیق در مورد تجزیه فیزیکی و شیمیایی سطح بستر خاک و جدا شدن رسوبات ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تجزیه فیزیکی و شیمیایی سطح بستر خاک و جدا شدن رسوبات "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *