خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد آلبرت انیشتین
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آلبرت انیشتین

دانلود رایگان تحقیق در مورد آلبرت انیشتین ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آلبرت انیشتین “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۶   مقدمه مطالب: آلبرت انیشتین در سال ۱۸۷۹ میلادی در اولم آلمان  متولد شد. در سال ۱۹۰۵ چهار گزارش که تعریف مجددی را بر مطالعات در رشته فیزیک ارائه می نمود چاپ کرد . همچنین در سال ۱۹۳۳ با به قدرت رسیدن هیتلر آمریکا را برای زندگی خود انتخاب کرد . در آخر در سال ۱۹۵۵ میلادی در پرنیستن دار فانی را وداع گفت. «آلبرت انیشتین ، معمار دنیای (دینامیک ) تصور ما را از طبیعت تغییر داد.» «هندسه ی مقدس» در سالهای اول زندگی وی در آلمان نشان چندانی از نبوغ در وی مشاهده نشده تا سه سالگی زبان به سخن نگشوده بود . در نوجوانی تحت یک دوره ی آموزشی مذهبی قرار گرفت ولی با پرداختن به علم ،‌فلسفه و ریاضیات را جایگزین آن کرد. او شیفتهی کتاب الفبای ریاضیات یعنی همان « کتابچه ی هندسه ی مقدس» شده بود که مراحل و روشهای آن نه در آزمایشگاه بلکه در ذهن و صورت می پذیرفت. در این زمینه شکل امواج نور را از نظر بیننده ای که در طول آن حرکت می کند در ذهن خود مجسم کر …

این محصول “تحقیق در مورد آلبرت انیشتین  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آلبرت انیشتین ,دانلودتحقیق در مورد آلبرت انیشتین , آلبرت انیشتین

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *