خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها

دانلود رایگان تحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۶         آشنایی با سیستم دوربین ها عکاسی به معنای عام آن برسه محور دوربین ، مواد حساس به نور (فیلم) و نوار استوار است که بدون هر یک از این عوامل عکاسی غیر ممکن خواهد بود . دوربین : دوربینهای عکاسی امروزه تنوع بسیار چشمگیری از لحاظ سیستم و  شکل ظاهری دارند ، اما پایه و اساس تمامی آنها اتاقک تا ریک است . اتاقک تا ریک از زمانهای بسیار دور شناخته شده بود . در قرن یازدهم حسن بن هیثم دانشمند  عرب اتاقک تاریک را برای رصد ستاره ها و مطالعه در خسوف و کسوف مورد استفاده قرار می داد . بعد ها این وسیله طی جنگهای صلیبی به اروپا راه یافت و توسط لئوناردو داوینچی نابغه‌ قرن شانزدهم کمراابسکیور Camera Obscura نام گرفت . اتاقک تاریک عبارت بود از اتاقکی که فقط بر روی یکی از سطوح آن روزنه ریزی تعبیه  شده بود ، نو ر از روزنه عبو رکرده وتصویر نسبتا‏ٌ واضح و وارونه ای بر روی سطح مقابل روزنه تشکیل می داد . در واقع تصویر اتاقک تا ریک از  نقاط بسیار ر …

این محصول “تحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها,دانلودتحقیق در مورد آشنایی با سیستم د وربین ها, آشنایی با سیستم د وربین ها

مطلب پیشنهادی

پروژه جریان حول اجسام جریان. doc

دانلود رایگان پروژه جریان حول اجسام جریان. doc ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه جریان حول اجسام جریان. doc "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *