خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳ (Active Directory)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳ (Active Directory)

دانلود رایگان تحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳ (Active Directory) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳ (Active Directory) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۴    آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳   (Active Directory)   Active Directory یک سرویس دایرکتوری بوده که در Windows Server 2003 قرار داده شده است. Active Directory شامل یک دایرکتوری بوده که اطلاعات مربوط به شبکه را ذخیره می‌کند، علاوه بر آن دارای تمامی سرویس‌هایی است که اطلاعات را قابل استفاده کرده و در دسترس قرار می‌دهد. Active Directory ویژگی‌های زیر را ارائه می‌کند: . ذخیره‌ی متمرکز داده (Centralized data store) . مقیاس پذیری (Scalability) . قابلیت توسعه (Extensibility) . قابلیت مدیریت (Manageability) . استفاده و تمرکز بر سیستم نام‌گذاری دامنه (Integration with Domain Name System) . مدیریت تنظیمات سرویس گیرنده  (Client configuration management) . مدیریت بر مبنای سیاست (Policy-based administration) . تکرار اطلاعات (Replication of information) . شناسایی ایمن و انعطاف پذیر (Flexible, secure au …

این محصول “تحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳ (Active Directory)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور ۲۰۰۳ (Active Directory) uNHKG,Nتحقیق در مورد آشنایی با سرویس دایرکتوری موجود در ویندوز سرور

مطلب پیشنهادی

فلزیاب قدرتمندfbi

دانلود رایگان فلزیاب قدرتمندfbi ، مقاله ، تحقیق این محصول" فلزیاب قدرتمندfbi "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *