خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان

دانلود رایگان تحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۳۹   بخشی از فهرست مطالب فهرست:   آشنایی با استان گیلان     رده های کشاورزی استان گیلان   سیمای جغرافیایی گیلان   میراث روستایی :بزرگ ترین بوم موزه ی دنیا   تالش روستای تاریخی انبوه را در خود دارد.   شباهت های روستای تاریخی انبوه و ماسوله   معماری روستای انبوه   دامپروری و کوچ نشینی در   روستای تاریخی انبوه   آشنای با معماری کوچ نشینی  روستای انبوه   آشنایی با استان گیلان   استان گیلان یکی از استان های سرسبز شمالی ایران به مرکزیت شهر رشت ، و با مساحت ۱۴۷۱۱ کیلومتر مربع می باشد. این استان در ۳۶ درجه و ۳۴ دقیقه تا ۳۸ درجه و ۲۷ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۵۳ دقیقه تا ۵۰ درجه و ۳۴ دقیقه طول شرقی از نصف النهار قرار گرفته است.   درازای آن از شمال باختری به جنوب خاوری، ۲۳۵ کیلومتر و پهنای آن، از ۲۵ تا ۱۰۵ کیلومتر تغییر می کند. رشته کوههای البرز با ارتفاع متوسط ۳۰۰۰ متر، همانند دیواری در …

این محصول “تحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان,دانلودتحقیق در مورد آشنایی با روستای انبوه استان گیلان, آشنایی با روستای انبوه استان گیلان

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله طلاق عاطفی

دانلود رایگان دانلود مقاله طلاق عاطفی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله طلاق عاطفی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *