خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت

دانلود رایگان تحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۸   بخشی از فهرست مطالب خلاصه شرح حال مولانا   مهرورزی در تعلیم وتربیت از دیدگاه مولوی   مثنوی کتابی تربیتی   بررسی دیدگاه مولوی در راتباط با تعلیم و تربیت       خلاصه شرح حال مولانا   عالم عامل و عارف کامل صاحب علم الیقین مولانا جلال الدین محمد بن محمد بن الحسین البلخی قدس سره مولود شریفش در قبه الاسلام بلخ از بلاد خراسان در ششم ربیع الاول سنه ۶۰۴ هجری روی نمود. پدران آنجانب از علما و فضلای کبار آن دیار بوده اند. گویند مولانا در کودکی به هر سه یا چهار روز یک بار افطار می نمود و در سن شش سالگی با والد خود مولانا بهاالدین محمد ملقب به سلطان العلما او را اتفاق سفر افتاد . مولانا بهاالدین در نیشابور با جناب شیخ فریدالدین عطار قدس سره ملاقات نموده جناب شیخ کتاب اسرار نامه را که یکی از مولفات خود بود به مولانا جلال الدین عنایت فرمود و به مولانا بهاالدین گفت که این فرزند را گرامی بدار زود باشد که از نفس گرم آتش به سوختگان عالم بزند. سپس م …

این محصول “تحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت,دانلودتحقیق در مورد آشنایی با دیدگاه مولوی در ارتباط با تعلیم و تربیت, آشنایی

مطلب پیشنهادی

دانلود جزوه رشد لورا برک

دانلود رایگان دانلود جزوه رشد لورا برک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود جزوه رشد لورا برک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *