خانه / علوم انسانی / تحقیق در مورد آتش سوزی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آتش سوزی

دانلود رایگان تحقیق در مورد آتش سوزی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آتش سوزی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۶   آتش سوزی حادثه خبر نمی‌کندوهمیشه باید برای مقابله با آتش‌سوزی آماده باشیم.آتش عامل مخرب مهمی است که، در صورت عدم رعایت نکات ایمنی، باعث خسارت‌های جانی و مالی فراوان می‌شود و با بسیاری از بلایای طبیعی و سوانح همراه است. آتش‌سوزی‌هایی که به دنبال زلزله، سیل، انفجار و یا سایر حوادث ایجاد می‌شوند، اغلب بیش از فاجعه اصلی، ویرانی به دنبال دارند. رعایت نکات ایمنی قبل از وقوع آتش سوزی – اصل دوری مواد قابل اشتعال از وسایل آتش زا را در تمام تأسیسات و مکان های مسکونی و حتی معابر عمومی رعایت کنید. – در ساختمان ها درهای خروج اضطراری پیش بینی کنید و وسایل اطفای حریق را کنترل کنید. – حداقل دو راه برای خروج اضطراری از ساختمان تعیین کنید. – مکانی را در خارج از خانه تعیین کنید تا، بعد از گریز، یکدیگر را در آنجا بیابید. – برنامه خروج اضطراری و گریز از آتش را حداقل دو بار در سال تمرین کنید. – حتماً، هنگام خروج از محل، شیر اصلی ورودی گاز به ساختمان …

این محصول “تحقیق در مورد آتش سوزی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آتش سوزی,دانلودتحقیق در مورد آتش سوزی, آتش سوزی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *