خانه / فنی و مهندسی / تحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها

دانلود رایگان تحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۳   بخشی از فهرست مطالب آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها   هدف   دامنه کاربرد   تعاریف   اثرات نشت گاز بر پایه میزان غلظت گاز آمونیاک   5 – نشت گاز آمونیاک   اثرات زیست محیطی ناشی از نشت آمونیاک   اصول پیشگیری از نشت گاز آمونیاک   روش مقابله با نشت آمونیاک   آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها   1- هدف   هدف از تدوین این استاندارد، تعیین آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه  های ثابت می  باشد.   2- دامنه کاربرد   این استاندارد در مورد سردخانه  های ثابت که از گاز آمونیاک به عنوان شاره سرمازا استفاده می  کنند، کاربرد د ارد.   3- تعاریف   در این استاندارد واژه  ها و اصطلاحات با تعاریف زیر بکار برده می  شود:   3-1- سردخانه  های ثابت آمونیاکی – مجموعه  ایست از ساختمان و …

این محصول “تحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در سردخانه ها,دانلودتحقیق در مورد آئین کار پیشگیری و مقابله با نشت گاز آمونیاک در

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید

دانلود رایگان پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت تلفات انرژی در شبکه های توزیع برق در ۹۵ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *