خانه / فنی و مهندسی / تحقیق درباره پوزولان بعنوان ماده جایگزین سیمان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره پوزولان بعنوان ماده جایگزین سیمان

دانلود رایگان تحقیق درباره پوزولان بعنوان ماده جایگزین سیمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره پوزولان بعنوان ماده جایگزین سیمان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل تحقیق:ورد تعداد صفحات:۲۲ پوزولان ها مواد سیلیسی و آلومینی هستند که در مجاورت آب در حرارت معمولی با آهک ترکیب شده و تشکیل مواد پایدار و نامحلول (ژل) داده و خاصیت سیمانی شدن دارند. اقدام جهت شناسایی خاصیت پوزولان ها در بتن و ملات سال هاست که به طور وسیعی در کشورهای مختلف آمریکایی، اروپایی و ایران صورت گرفته است به نحوی که به کارگیری این مواد به عنوان ماده جایگزین سیمن در بتن در آیین نامه ها آورده شده است. در این نوشتار به معرفی پوزولان ها از دیدگاه ASTM، حدود ترکیبات شیمیایی و طبقه بندی آن ها پرداخته شده است. همچنین معرفی مواد اصلی، چگونگی پیدایش و نیز بررسی مزایای استفاده از پوزولان ها صورت گرفته است. از جمله مزایای استفاده از پوزولانها، داشتن خصوصیات سیمانی و در نتیجه صرفه ی اقتصادی، بالابردن مقاومت در برابر حمله اسیدها و قلیایی سنگدانه ها و جلوگیری از ترک خوردن سطحی گسترده بتن، کاهش بتن ذیری، خاصیتی که در ارتباط با آب بند بودن سازه های نگهدارنده آب و همچنین در ارتباط با حملات شیمیایی مورد توجه می باشد. بررسی مکانیزم حمله سولفات ها و تاثیر پوزولان ها بر افزایش مقاومت بتن د …

این محصول “تحقیق درباره پوزولان بعنوان ماده جایگزین سیمان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پوزولان,تحقیق درباره سیمان,دانلود تحقیق پوزولانها,تحقیق در مورد مواد سیلیسی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق مبانی اشکال زدائی شبکه

دانلود رایگان دانلود تحقیق مبانی اشکال زدائی شبکه ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق مبانی اشکال زدائی شبکه "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *