خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره حسابداری تکنولوژی جدید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره حسابداری تکنولوژی جدید

دانلود رایگان تحقیق درباره حسابداری تکنولوژی جدید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره حسابداری تکنولوژی جدید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


حسابداری تکنولوژی جدید در سیستم های پرداخت قراردادی بیمارستان ها   دسته بندی : علوم انسانی  حسابداری  فرمت فایل:   doc ( با ویرایش ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )تعداد صفحات فایل:  40  فروشگاه کتاب : مرجع فایل      فهرست متن Title :     قسمتی از محتوای متن  Word     در این بخش کمیته مشورتی پرداخت مراقبت های پزشکی سئوالاتی درباره پرداخت تکنولوژی جدید در سیستم های پرداختی قراردادی بیمارستان مطرح می کند. سیاست گذاران چگونه باید «تکنولوژی جدید» را تعریف کنند؟ آیا تعریف بر چگونگی تحمل کردن یک سیستم پرداخت نسبت به تکنولوژی معین تأثیر می گذارد؟ چه اصول پرداختی باید برای تکنولوژی جدید به کار روند؟   این سئوالات با در نظر گرفتن تغییرات قانونی اخیر در عملکرد تکنولوژی در سیستم های پرداخت قراردادی و بیماران بستری و سرپائی بحث و بررسی می شود. کمیته یک سری پیشنهادات را راجع به این مسائل به کنگره و وزیر ارائه می دهد که هدف آن ایجاد سیستم های پرداخت مراقبت های …

این محصول “تحقیق درباره حسابداری تکنولوژی جدید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

حسابداری تکنولوژی جدید در سیستم های پرداخت قراردادی بیمارستان ها,حسابداری تکنولوژی,حسابداری و تکنولوژی

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *