خانه / فنی و مهندسی / تحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران

دانلود رایگان تحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۱   اولین کارخانه ذوب آهن در ایران   اولین تلاش در مسیر استقرار صنعت ذوب آهن در ایران در سال ۱۸۸۷ م. توسط مرحوم”حاج محمد ح سن امین الضرب” بوده است. وی با اخذ اجازه و انحصار تأسیس کارخانه ذوب آهن از “ناصرالدین شاه” به مدت سی سال و در محل شهر آمل برای خرید توربینهای بخار، کوره های دمشی و نیز سایر تجهیزات یک واحد فولاد سازی از فرانسه اقدام کرد.  ارتفاع کوره خریداری شده ۸ متر و تولید آن ۱۵ تن آهن خام در شبانه روز بود. اما طرز فکر زمانه و نیز خواست دولتهای استعمارگر مانع انجام این مهم شد و وی متهم به اخاذی و ضرب مسکوک اضافه بر مقدار تعیین شده و حتی همکاری با بیگانگان گردید و با توقیف اموال ، محکوم به پرداخت ۷۶۵ هزار تومان جریمه شد.   پس از گذشت مدتی طولانی، قانونی در تاریخ چهارم اسفند ۱۳۰۵ ه. ش. تصویب شد که به موجب آن از محل وجوه عایدات قند و شکر مبلغ ۵/۴ میلیون تومان برای ایجاد ذوب آهن اختصاص داده شد و بدین منظور “مسیو هارتمان” در سال ۱۳۰۶ ه. ش. و “مسیو مارتن” در …

این محصول “تحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران,دانلودتحقیق درباره بررسی اولین کارخانه ذوب آهن در ایران, اولین کارخانه ذوب آهن در ایران

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *