خانه / علوم پزشکی / تحقیق درباره بررسی اوریون
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره بررسی اوریون

دانلود رایگان تحقیق درباره بررسی اوریون ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره بررسی اوریون “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۳   اوریون چیست ؟   اوریون یک بیماری حاد و واگیردار است که باعث تورم غده بناگوش ( paratid ) می گردد . البته سایر غدد نیز می تواند مبتلا گردد . نیمی از موارد عفونت های اوریونی می تواند بدون نشانه باشد .   عامل بیماری ها : عامل اوریون یک ویروس ؟؟؟ از خانواده پارامکیزو ویریده به نام میکو ویروس پاروتیدیتیس است .   ویروس قابل کشت در بافت یا جنین جوجه است . نکته ۳۸۷ : البته ویروس اوریون قابل کشت در کلیه میمون و آمینون انسان نیز می باشد .   منبع عفونت : انسان تنها مخزن طبیعی ویروس اوریون است . بیماری به دو شکل بالینی و غیر بالینی وجود دارد . ویروس اوریون قابل دریافت از ترشحات سطح مجرای استنون و همچنین خون است .   دوره واگیری : بیماری از ۴-۶ روز قبل تا حدود ۸ روز پس از شروع بیماری واگیردار است .: هرگاه آماس غدد فروکش کرد ، بیماری دیگر غیر واگیردار محسوب می شود .   عوامل مربوط به میزبان : اوریون در اصل در دوران کودکی بروز می نماید ولی در صورت عدم ایم …

این محصول “تحقیق درباره بررسی اوریون  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق درباره بررسی اوریون,دانلودتحقیق درباره بررسی اوریون, اوریون

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد پزشکی ورزشی یا طب ورزش

دانلود رایگان تحقیق در مورد پزشکی ورزشی یا طب ورزش ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد پزشکی ورزشی یا طب ورزش "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *