خانه / علوم انسانی / تحقیق درباره بررسی امارت
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق درباره بررسی امارت

دانلود رایگان تحقیق درباره بررسی امارت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق درباره بررسی امارت “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۴۵   پیشگفتار : اینک با شواهدی اشاره می کنیم که واژه [ولایت ]بمعنی مدیریت ؤرهبری و فرمانروایی در مورد غیر امام معصوم بکار رفته است : [امام علی ]علیه السلام فرمود : [استکانه الرجل فی العزل بقدر شره فی الولایه] خواری شخص به هنگام عزل به اندازه زشتکاری او در هنگام فرمانداری و فرماندهی است . امارت امارت از ماده [ام ر ] است . کلمه [امر ] در لغت به دو معنای مشهور آمده است : یکی بمعنی [شی ء]و [فعل ]است که جمع ان [امر ]است دیگری بمعنی طلب و [فرمانئ ] است که جمع آن [اوامر ] است . و از همین معنی است واژه های [امیر ](فرمانده )و امارت (فرمانروایی) المنجد می نویسد : الامر (ج ) اوامر : طلب احداث الشی – الاغمیر (ج ) امرا : الامر  من تول امر قوم .الاماره :منصب الامیر  دوله صغیره مستقله یحکمها امیر ] واژه [امارت ]در لغت به معنای حکومت  مدیریت و فرمانروایی آمده است ریاست یکی دیگر از واژه هایی که در منابع اسلامی به مفهوم مدیریت و فرمانهروالیی بکار رفته است کلم …

این محصول “تحقیق درباره بررسی امارت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تحقیق درباره بررسی امارت ,دانلودتحقیق درباره بررسی امارت , بررسی امارت

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران

دانلود رایگان پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *