خانه / علوم انسانی / تحقیق تورم ۳۴ ص – ورد
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق تورم ۳۴ ص – ورد

دانلود رایگان تحقیق تورم ۳۴ ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق تورم ۳۴ ص – ورد “را از ایران فایل دانلود نمایید.


تورم چیست؟ تعریف های مختلفی از تورم وجود دارد که همه آنها تقریباً بیانگر یک موضوع هستند: تورم عبارت است از افزایش دائم و بی رویه سطح عمومی قیمت کالاها و خدمات که در نهایت به کاهش قدرت خرید و نابسامانی اقتصادی می شود. انواع تورم در نظریه های اقتصادی، تورم را به سه نوع تقسیم می‌کنند: تورم خزنده (آرام یا خفیف): به افزایش ملایم قیمت ها گفته می شود. در تورم خفیف، افزایش قیمت بین ۱تا۶ درصد، حداکثر ۴ درصد یا بین ۴تا۸ درصد در سال ذکر شده است. تورم شدید (تورم شتابان یا تازنده): در این نوع تورم آهنگ افزایش قمیت ها تند و سریع است. برای تورم شدید، ۱۵ تا ۲۵ درصد در سال را نوشته اند. تورم بسیار شدید (تورم افسارگسیخته، فوق تورم و ابر تورم): این نوع تورم شدیدترین حالت تورم به شمار می رود. معیار تورم بسیار شدید را ۵۰ درصد در ماه یا دو برابرشدن قیت هادر مدت شش ماه و… بیان داشته‌اند. البته نمی توان نرخ ثابتی ارائه کرد زیرا این مقادیر با توجه به شرایط زمانی و … عوض می شوند. علاوه بر این تقسیم بندی کلی می توان تورم را به دسته های کوچکتری نیز تقسیم کرد: تورم پنهان: در آن قیمت ثابت ولی …

این محصول “تحقیق تورم ۳۴ ص – ورد  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تورم

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی – ۹ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *