خانه / فنی و مهندسی / تحقیق «آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع»
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

تحقیق «آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع»

دانلود رایگان تحقیق «آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع» ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ تحقیق «آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع» “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دسته بندی :  فنی و مهندسی   _  کامپیوتر و IT فرمت فایل:   doc  ( با ویرایش  ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )تعداد صفحات فایل:  14  فروشگاه کتاب : مرجع فایل      فهرست متن Title  :     قسمتی از محتوای متن Word    خلاصه: در این بخش، به گوگل خواهم پرداخت، یک نمونه اصلی از یک موتور جستجوی در مقیاس وسیع که استفاده وسیعی از ساختار اراده شده در فوق متنی می کند. گوگل برای جستجو و یافتن (Crawl) و شاخص بندی وب به طور مؤثر و تولید نتایج هرچه رضایت بخش تر نسبت به سیستم های موجود طراحی شده است.  مهندسی یک موتور جستجو یک وظیفه چالش آور است. موتورهای جستجو دهها تا صدها میلیون صفحه وب متشکل از تعداد قابل ملاحظه ای موضوعهای متفاوت را شاخص بندی می کنند و پاسخ گوی دهها میلیون پرس و جو به صورت روزانه هستند. بر خلاف اهمیت بالای موتورهای جستجوی برروی وب تحقیقات آکادمیک بسیار اندکی برروی آنها صورت گرفته است (در کشور عزیز ما دقیقاً هیچ مطا …

این محصول “تحقیق «آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع»  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلودآناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع,تحقیق آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع,دانلود مقاله آناتومی یک موتور

مطلب پیشنهادی

کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی

دانلود رایگان کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *