به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

ایدز

دانلود رایگان ایدز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ایدز “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود مقاله ایدز( HIV )با افزایش اطلاعات در مورد مکانیسم و ساختارهای HIV-1 طرحها و برنامه هایی برای تولید دارو برای بیماران مبتلا به ایدز ارائه خواهیم داد. ساختارهایی نیز مطابق با عملکرد IN موجود می باشد که بر ضد HIV-1 IN می باشد و پیش از این در آزمایشگاه مشخصه هایش بیان شده است. از بین آنها mAbs179-49-33 دارای فعالیت می باشند. در این مطالعه و بررسی به  عملکرد mAb17 و به  اندازه HIV-(1-288) خواهیم پرداخت. ZN2+ در mAbn- IN دارای عملکرد پیچیده می باشد. برای تعریف mAb17 ما از تکنیک توسعه پروتئین استفاده می کنیم که در اسپکتومتری مورد بررسی قرار می گیرد. آمینو اسیدهای AspGlu25 نیز موجود می باشد . ساختار         IN(1-55)NMR دارای دامنه ای می باشد که نئوترمینال است. آنتی بادی ها نیز در آنها ظهور می کنند. یک مدل مولکولی [IN(1-49)]2-(fab)1 فرآیندی پیچیده را نشان می دهد که در طراحی دارو می توان از آن استفاده کرد. همچنین این اطلاعات فعالیت mAbl17 را نشان می دهند. این یافته ها و عملکرد IN را بحث خواهیم کرد. IN یکی از سه آنزیمی می با شد که در جای …

این محصول “ایدز  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *