خانه / کتاب ، جزوه / اموزش جامع بدنسازی به زبان فارسی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

اموزش جامع بدنسازی به زبان فارسی

دانلود رایگان اموزش جامع بدنسازی به زبان فارسی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ اموزش جامع بدنسازی به زبان فارسی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


خیلی از افراد هر روزه به رفتن به باشگاه بدنسازی فکر می کنند اما دغدغه های فکری و مشکلات کاری این فرصت را از انها می گیرد و بی تحرکی باعث می شود  افراد به تمرین در خانه فکر کنند به همین سبب تیم فایل استور مفتخر است تا کامل ترین ارشیو بدنسازی در خانه را به شما عزیزان در این پست معرفی کند بسته best body کامل ترین ارشیو بدنسازی در خانه است بخش های موجود در این بسته شامل: ۱٫کتاب های اموزشی  2.برنامه های اندرویدی  3. اموزش صحیح تمرین با بزرگان این رشته  4.ویدیو های انگیزشی    5. هدیه ویژه ما به شما اموزش تغذیه ورزشی این بسته کامل را از دست ندهید و همین الان دانلود کنید و مربی خصوصی خود در خانه شوید. …

این محصول “اموزش جامع بدنسازی به زبان فارسی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بدنسازی در خانه ,بزرگان ,تغذیه ورزشی, انگیزشی ,حرفه ای ,تمرین ,

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت پرورش ماهی سردابی

دانلود رایگان پاورپوینت پرورش ماهی سردابی ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت پرورش ماهی سردابی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *