خانه / عمومی و آزاد / اصول اولیه برنده شطرنج The basics of winning chess 2 با فرمت mp4
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

اصول اولیه برنده شطرنج The basics of winning chess 2 با فرمت mp4

دانلود رایگان اصول اولیه برنده شطرنج The basics of winning chess 2 با فرمت mp4 ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ اصول اولیه برنده شطرنج The basics of winning chess 2 با فرمت mp4 “را از ایران فایل دانلود نمایید.


The basics of winning chess 2.0by  Andrew Martin اصول اولیه برنده شطرنج ۲  استراتژی توسط استاد بین المللی و مربی ارشد فیده اندرو مارتینمحصول : chessbase 2015 فرمت : mp4 سطح : مبتدی,پیشرفتهتعداد ویدئوها : ۳۷ مدت زمان آموزش ۶ ساعت اصول برنده شطرنج 2 حدود ده سال از انتشار اصول برنده شطرنج ۱ می گذرد و اکنون زمان آن است که این مجموعه بازیابی شود. از آنجا که شطرنج به طور چشمگیری تغییر کرده ما هم باید تلاش کنیم به روز باشیم معمولا گفته میشود که بازیکنان قوی شبیه ماشین رفتار می کنند به محض اینکه به وضعیت برنده می رسند به راحتی پیروز می شوند. از یک وضعیت خاص به بعد آنها اتوماتیک وار بازی می کنند, بیایید در این مجموعه به دنبال پشرفت و گسترش تکنیک ها باشیم. به خصوص از سطح ابتدایی تا سطح استاد بزرگی. این مجموعه ارزشمند که توسط مربی با تجربه ارشد فیده طراحی شده برای بازیکنان با ریتینگ زیر ۲۲۰۰ بسیار مفید است.ویدئو مدت زمان: ۶ ساعت ۰۶ دقیقه با آموزش تعاملی از جمله بازخورد ویدئو فهرست ۰۱: مقدمه و بازی ۱ ۰۲: سطح ۱ ۰۳: شاه و پیاده در مقابل شاه بخش ۱ ۰۴: شاه و …

این محصول “اصول اولیه برنده شطرنج The basics of winning chess 2 با فرمت mp4  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اصول اولیه شطرنج,اصول برنده شطرنج,اصول شطرنج,اسرار شطرنج,شطرنج,The basics of winning chess,mp4

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی- دفاع از میهن

دانلود رایگان پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی- دفاع از میهن ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی- دفاع از میهن "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *