خانه / نرم افزار های آماده / آموزش فارسی سازی تمامی فایل فلشهای سامسونگ بدون روت اختصاصی ابرفایل
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

آموزش فارسی سازی تمامی فایل فلشهای سامسونگ بدون روت اختصاصی ابرفایل

دانلود رایگان آموزش فارسی سازی تمامی فایل فلشهای سامسونگ بدون روت اختصاصی ابرفایل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ آموزش فارسی سازی تمامی فایل فلشهای سامسونگ بدون روت اختصاصی ابرفایل “را از ایران فایل دانلود نمایید.


اگر قبل از فلش گوشیتون نمی دانید ک رامتون فارسی یا انگلیسی هست و نگران ان هستید ک نتونید گوشی را برای فارسی سازی روت کنید با این اموزش اختصاصی ابر فایل مشکلتان حل خواهد شد و همه فایلهای شما قبل از فلش فارسی خواهند شد ابن اموزش یک آموزش کاملا اختصاصی بوده ودر هیچ جای نت نه فروخته و نه عرضه می شود این دستاورد زحمات شبانه روزی تیم ابرفایل می باشد که مثل بمب صدا کرد و تعجب کارشناسان این گوشی را هم برانگیخت یبا این آموزش قبل از فلش رامتون  را در عرض ۲ دقیقه فارسی کنید و سپس فلش نمایید …

این محصول “آموزش فارسی سازی تمامی فایل فلشهای سامسونگ بدون روت اختصاصی ابرفایل  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آموزش فارسی سازی رامهای گوشیهای سامسونگ بدون روت اختصاصی ابرفایل

مطلب پیشنهادی

دانلود ضمیمه بایت روزنامه خراسان شماره ۱۸۳

دانلود رایگان دانلود ضمیمه بایت روزنامه خراسان شماره ۱۸۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود ضمیمه بایت روزنامه خراسان شماره ۱۸۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *