خانه / نرم افزار های آماده / آموزش بازکردن قفل FRP (گوگل اکانت) سامسونگ J700H در اندروید ۶
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

آموزش بازکردن قفل FRP (گوگل اکانت) سامسونگ J700H در اندروید ۶

دانلود رایگان آموزش بازکردن قفل FRP (گوگل اکانت) سامسونگ J700H در اندروید ۶ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ آموزش بازکردن قفل FRP (گوگل اکانت) سامسونگ J700H در اندروید ۶ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


مخصوص سکیوریتی جدید در اندروید ۶ حل مشکل ارور Google Account Manager مخصوص گوشی هایی که به هیچ وجه دانگرید نمی شوند این روش نیاز به هیچ گونه نرم افزار، باکس، فایل فلش، sboot ندارد و تنها در مدت ۵ دقیقه FRP گوشی شما را آنلاک می کند. مناسب برای گوشی های J700F در آخرین آپدیت اندروید ۶ ، J700H اندروید ۶، سری S6 و S7 ، تمامی مدل های ۲۰۱۶ در اندروید ۶ و تمامی مدل های ۲۰۱۵ که از اکتبر ۲۰۱۶ به بعد آپدیت شده، دارای سکیوریتی بالا بوده و به هیچ وجه دانگرید نمی شوند   مزایای این آموزش: بدون نیاز به کابل OTG  بدون نیاز به هیچ باکسی پشتیبانی از تمامی مدل های گوشی سامسونگ ( مدل های ۲۰۱۶ ) سریع ترین روش برای حل این مشکل ( در کمتر از ۵ دقیقه ) بدون نیاز به دانگرید همراه با فیلم آموزشی ۱۰۰%تضمینی …

این محصول “آموزش بازکردن قفل FRP (گوگل اکانت) سامسونگ J700H در اندروید ۶  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

FRP J700h اندروید ۶,حل مشکل گوگل اکانت j700h,حل frp اندروید ۶ j700h,frp j700h

مطلب پیشنهادی

آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام(بدون محدودیت)

دانلود رایگان آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام(بدون محدودیت) ، مقاله ، تحقیق این محصول" آموزش ساخت شماره مجازی برای تلگرام(بدون محدودیت) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *