خانه / عمومی و آزاد / ۹۶ – پروژه آماده: بررسی تاثیر هندسه ابزار برشی بر تنش پسماند در فرآیند تراشکاری – ۶۳ صفحه فایل ورد (word)

۹۶ – پروژه آماده: بررسی تاثیر هندسه ابزار برشی بر تنش پسماند در فرآیند تراشکاری – ۶۳ صفحه فایل ورد (word)

دانلود رایگان ۹۶ – پروژه آماده: بررسی تاثیر هندسه ابزار برشی بر تنش پسماند در فرآیند تراشکاری – ۶۳ صفحه فایل ورد (word) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ۹۶ – پروژه آماده: بررسی تاثیر هندسه ابزار برشی بر تنش پسماند در فرآیند تراشکاری – ۶۳ صفحه فایل ورد (word) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

                  تراشکاری در حال جابه جایی با خرد کردن (گریندینگ) بعنوان شیوه ای در تولید با تولیدات فولادی دقیق می باشد. تحقیقات فراوانی در خصوص آثار مترتب بر تنش پسماند و بهبود روند ایجاد تولیدات حاصل از تراشکاری سریع وجود دارد.این مقاله به بررسی این موضوع اختصاص دارد که چگونه زاویه برش(برخورد) و پارامترهای برش بر تنش پسماند در تراشکاری اثرگذار می باشد.از تراشکاری صفحه (فیس تراشکاری) فولاد A517 با سرعت ثابت استفاده شد. در کنار بررسی پیشروی و عمق برش تمرکز اصلی بر زاویه برش قرار داده شد. با استفاده از شیوه انکسار اشعه ایکس هم از بعد سرعت هم خوراک ، تنش پسماند اندازه گیری شد. کار تا عمق ۱۰۰ میکرونی علامت گذاری شد تا تنش پسماند در تمامی عمق مورد اثر ، اندازه گیری شود. پیشروی متناوب برش و زاویه برخورد بوضوح تغییرات چشمگیری را در تنش پسماند ایجاد می کنند. نتایج نشان دادند که شیب برش بیشترین تاثیر را بر تنش پسماند داشته است.تنش  های فشاری (کمپرسوری) با افزایش میزان پیشروی ع بهتر می شوند. عمق های مختلف برش سطوح متفاوتی از تنش را ایجاد ننم …

این محصول “۹۶ – پروژه آماده: بررسی تاثیر هندسه ابزار برشی بر تنش پسماند در فرآیند تراشکاری – ۶۳ صفحه فایل ورد (word)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *