خانه / عمومی و آزاد / ۲۷۷- پروژه و تحقیق آماده: بررسی الکترومغناطیس و کاربردهای آن – ۳۷ صفحه فایل ورد – word

۲۷۷- پروژه و تحقیق آماده: بررسی الکترومغناطیس و کاربردهای آن – ۳۷ صفحه فایل ورد – word

دانلود رایگان ۲۷۷- پروژه و تحقیق آماده: بررسی الکترومغناطیس و کاربردهای آن – ۳۷ صفحه فایل ورد – word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ۲۷۷- پروژه و تحقیق آماده: بررسی الکترومغناطیس و کاربردهای آن – ۳۷ صفحه فایل ورد – word “را از ایران فایل دانلود نمایید.

                  فهرست   مقدمه ..۴   تاریخچه پیدایش الکترومغناطیس  5 معادلات الکترومغناطیس ماکسول .. ۶ امواج الکترومغناطیس …… ۸ یکای امواج الکترومغناطیس …. ۹ طیف نمایی و امواج الکترومغناطیس …… ۱۰ کاربردهای امواج الکترومغناطیس .. ۱۱ اشعه مادون قرمز ….. ۱۱ بمب های الکترومغناطیس …… ۱۴ اسلحه های برقاطیسی غیر اتمی .. ۲۲ ایجاد میدان مین الکترومغناطیس  25 سی تی اسکن . ۲۶ ماهواره ها و فرکانس های مخابراتی …. ۲۸ مقاله ( پیشگویی زلزله در سگ ) . ۳۱ منابع و مآخذ …. ۳۲ مقدمه      الکتریسیته، برگرفته شده از کلمه یونانی : ήλεκτρον ، اثری است که به دلیل موجودیت بار الکتریکی پدید می‌آید و همراه با مغناطیس یکی از نیروهای پایه در فیزیک به نام الکترومغناطیس را تشکیل می‌دهد .      الکترومغناطیس شاخه‌ای از علم فیزیک است که به مطالعه‌ی پدیده‌های الکتریکی و مغناطیسی و ارتباط این دو با هم می‌پرداز …

این محصول “۲۷۷- پروژه و تحقیق آماده: بررسی الکترومغناطیس و کاربردهای آن – ۳۷ صفحه فایل ورد – word  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *