خانه / عمومی و آزاد / ۲۱ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه دکتر محمد مصدق – تعداد صفحات – ۱۱

۲۱ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه دکتر محمد مصدق – تعداد صفحات – ۱۱

دانلود رایگان ۲۱ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه دکتر محمد مصدق – تعداد صفحات – ۱۱ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ ۲۱ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه دکتر محمد مصدق – تعداد صفحات – ۱۱ “را از ایران فایل دانلود نمایید.

                  مناسب جهت ارائه به عنوان تحقیق و پروژه درسی دارای حاشیه بندی صفحه بندی شده ویرایش شده با فرمت Pdf و قابل تبدیل به ورد دکتر محمد مصدق در سال ۱۲۶۱ هجری شمسی در تهران، در یک خانواده اشرافی بدنیا آمد . پدر او میرزا هدایت الله معروف به ” وزیر دفتر ” از رجال عصر ناصری و مادرش ملک تاج خانم ( نجم السلطنه ) فرزند عبدالمجید میرزا فرمانفرما و نوه  عباس میرزا ولیعهد و نایت السلطنه ایران بود . میرزا هدایت الله که مدت مدیدی در سمت ” رئیس دفتر استیفاء ” امور مربوط به وزارت مالیه را در زمان سلطنت ناصرالدین شاه به عهده داشت، لقب مستوفی الممالکی را بعد از پسر عمویش میرزا یوسف مستوفی الممالک از آن خود می دانست، ولی میرزا یوسف در زمان حیات خود لقب مستوفی الممالک را برای پسر خردسالش میرزا حسن گرفت و میرزا هدایت الله بعنوان اعتراض از سمت خود استعفا نمود . بعد از مرگ میرزا یوسف، ناصرالدین شاه میرزا هدایت ا …

این محصول “۲۱ – تحقیق آماده در مورد زندگینامه دکتر محمد مصدق – تعداد صفحات – ۱۱  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *