خانه / فنی و مهندسی / گزارش کارآموزی واحد صنعتی شرکت معدنی املاح ایران )آزمایشگاه واحد سولفات سدیم

گزارش کارآموزی واحد صنعتی شرکت معدنی املاح ایران )آزمایشگاه واحد سولفات سدیم

دانلود رایگان گزارش کارآموزی واحد صنعتی شرکت معدنی املاح ایران )آزمایشگاه واحد سولفات سدیم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ گزارش کارآموزی واحد صنعتی شرکت معدنی املاح ایران )آزمایشگاه واحد سولفات سدیم “را از ایران فایل دانلود نمایید.

گزارش کارآموزی واحد صنعتی شرکت معدنی املاح ایران )آزمایشگاه واحد سولفات سدیم فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات:۲۳         آشنایی با شرکت معدنی املاح ایران شرکت معدنی املاح ایران در سال ۱۳۶۳ با هدف آکتشاف ، استخراج و فرآوری نمکهای صنعتی، بویژه کانسارهای سولفات سدیم تأسیس شد. این شرکت از سال ۱۳۷۵ عضو سازمان بورس اوراق بهادار تهران می باشد. شرکت معدنی املاح ایران دارای دو واحد تولید پودر سولفات شدیم می باشد که در استانهای سمنان و مرکزی قرار دارند. واحد شماره ۱ در کیلومتر ۳۵ جاده گرمسار به سمنان قرار دارد که عملیات اجرائی احداث آن در سال ۱۳۷۰ شروع و در خرداد سال ۱۳۷۳ به بهره برداری رسید. ظرفیت اسمی واحد مزبور ۳۰ هزار تن در سال می باشد که تاکنون توانسته با ۲۵% بالاتر از ظرفیت اسمی تولید نماید. واحد شماره ۲ در ۱۵ کیلومتری شمال شرق شهر اراک در کنار معدن سولفات سدیم میقان قرار دارد. این واحد با استفاده از تجربیات مثبت بدست آمده در واحد شماره یک و با ساخت بیش از ۸۰% ماشین آلات توسط شرکت و سازندگان داخلی راه اندازی شده است. عملیات اجرائی واحد اراک از خرداد …

این محصول “گزارش کارآموزی واحد صنعتی شرکت معدنی املاح ایران )آزمایشگاه واحد سولفات سدیم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود گزارش کارآموزی, دانلود کارآموزی, دانلود پایان نامه, دانلود مقاله, دانلود جزوه, دانلود نمونه سوالات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *