خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / گزارش تخصصی افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی با روشهای جالب و منحصر بفرد

گزارش تخصصی افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی با روشهای جالب و منحصر بفرد

دانلود رایگان گزارش تخصصی افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی با روشهای جالب و منحصر بفرد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ گزارش تخصصی افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی با روشهای جالب و منحصر بفرد “را از ایران فایل دانلود نمایید.

گزارش تخصصی : افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی با روشهای جالب و منحصر بفرد   از اوایل سال تحصیلی ، همواره رفتار دانش آموزان در زنگ ریاضی، توجه من را به موضوعی از این قرار به خود جلب میکرد. بدان معنا که در این زنگ، شاهد چهره های درهم رفته و بی حوصله ی آنان بودم. بعضی از دانش آموزان در این زنگ با یکدیگر صحبت میکردند، برخی از آن ها بی مورد اجازه ی بیرون رفتن از کلاس را میگرفتند، چند تا ازدانش آموزان سرشان را روی میز خود گذاشته چرت می زدند. در واقع آن چه بیش از هر چیز من را متعجب میکند، کم تحرکی و بی توجهی آنان نسبت به درس ریاضی بود . اما در پایان این گزارش : دانش آموزان در انجام تکالیف ریاضی دقت لازم را دارند . – به درس ریاضی و فعالیتهای آن علاقه ی وافری نشان میدهند . – از نتایج آزمون مداد ـ کاغذی که حاکی از پیشرفت آنهاست، راضی هستند . – فعالیتهای عملکردی را به دقت انجام میدهند . – بیشتر دانش آموزان،تکالیف ریاضی را بدون کمک گرفتن از اولیا انجام میدهند . – دفتر ریاضی خود را، تمیز و مرتب نگه داشته اند . – به ساخت وسایل کمک آموزشی مربوط به درس ریاضی علاقه زیادی نشا …

این محصول “گزارش تخصصی افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی با روشهای جالب و منحصر بفرد  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

گزارش تخصصی معلم در مورد ریاضی گزارش تخصصی معلم ریاضی گزارش تخصصی معلمان ریاضی گزارش تخصصی اموزگاران ریاضی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *