خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / کنترل فازی بر روی مبدل الکترونیکی باک buck converter شبیه سازی سیمولینک متلب

کنترل فازی بر روی مبدل الکترونیکی باک buck converter شبیه سازی سیمولینک متلب

دانلود رایگان کنترل فازی بر روی مبدل الکترونیکی باک buck converter شبیه سازی سیمولینک متلب 

این محصول با ارزش “ کنترل فازی بر روی مبدل الکترونیکی باک buck converter شبیه سازی سیمولینک متلب “را از ایران فایل دانلود نمایید.

کنترل فازی بر روی مبدل الکترونیکی باک buck converter شبیه سازی سیمولینک متلب مبدل باک (به انگلیسی: Buck Converter) نوعی مبدل DC-DC کاهنده است. از این مبدل برای کنترل سرعت موتورهای DC استفاده می‌شود. از آنجا که اساس کار این مبدل‌ها سوئیچینگ (کلیدزنی) است، ولتاژ خروجی دارای هارمونیک خواهد بود که برای برطرف کردن این مشکل از یک فیلتر پایین‌گذر متشکل از سلف و خازن استفاده می‌گردد. همچنین با استفاده از یک دیود، جریان را برای بارهای سلفی یکسان می‌سازند. حالت‌های عملیاتی این مبدل بسته به جریانی که از سلف می‌گذرد، می‌تواند در سه حالت عمل کند[۱]: حالت پیوسته: زمانی که جریان سلف همواره بزرگتر از صفر باشد.حالت بحرانی: زمانی که جریان سلف فقط در یک لحظه صفر شود.حالت ناپیوسته: زمانی که جریان سلف در یک بازه زمانی صفر شود.مزایای این مبدل عبارتند از : 1)کم بودن تعداد المان های مدار ۲)سادگی مدار کنترل ۳)عدم نیاز به ترانس ۴)توانایی کار در نسبت تبدیل های خیلی کوچک خروجی نسبت به ورودی ۵)محدود سازی کامل جریان اتصال کوتاه توسط مدار کنترل (فقط در مد کنترل جریانی) مع …

این محصول “کنترل فازی بر روی مبدل الکترونیکی باک buck converter شبیه سازی سیمولینک متلب  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *