خانه / کتاب ، جزوه / کتاب انگلیسی مصاحبه با کودکان و نوجوانان بر اساس DSM-5، مهارت ها و استراتژی ها

کتاب انگلیسی مصاحبه با کودکان و نوجوانان بر اساس DSM-5، مهارت ها و استراتژی ها

دانلود رایگان کتاب انگلیسی مصاحبه با کودکان و نوجوانان بر اساس DSM-5، مهارت ها و استراتژی ها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کتاب انگلیسی مصاحبه با کودکان و نوجوانان بر اساس DSM-5، مهارت ها و استراتژی ها “را از ایران فایل دانلود نمایید.

مصاحبه تشخیصی مصاحبه یکی از روش های بسیار معتبر و رایج تشخیص و ارزشیابی می باشد و شاید بتوان آن را از اولین روشهایی دانست که بشر در این مورد به کار برده است. بن جانسون می گوید تا تو را ببینم و بسیاری از روانشناسان نیز معتقدند اگر بخواهیم اطلاعاتی در مورد شخصی بدست آوریم و او را بشناسیم چرا از خود او نپرسیم. توانایی اجرای یک مصاحبه بالینی  (Clinical Interriew) جامع نخستین و اساسی ترین گام در ارزیابی و درمان بیمار است. برای اجرای یک مصاحبه موثر و سلیس ، متخصصان بهداشت روانی باید اصول اساسی و زیر بنایی فرایند را بدانند.   معرفی کتاب انگلیسی مصاحبه با کودکان و نوجوانان بر اساس DSM-5   نام انگلیسی کتاب:  Interviewing Children and Adolescents Skills and Strategies, for Effective DSM-5® Diagnosis   نویسندگان:  James Morrison& Kathryn Flegel   تاریخ چاپ: ۲۰۱۶   تعداد فصول: ۲۷   تعداد صفحات: ۵۱۱ …

این محصول “کتاب انگلیسی مصاحبه با کودکان و نوجوانان بر اساس DSM-5، مهارت ها و استراتژی ها  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

Clinical Interriew, DSM 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *