سرخط خبرها
خانه / کتاب ، جزوه / کتاب انگلیسی آسیب شناسی روانی و روان درمانی: DSM-5 تشخیص، مفهوم بندی و درمان

کتاب انگلیسی آسیب شناسی روانی و روان درمانی: DSM-5 تشخیص، مفهوم بندی و درمان

دانلود رایگان کتاب انگلیسی آسیب شناسی روانی و روان درمانی: DSM-5 تشخیص، مفهوم بندی و درمان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کتاب انگلیسی آسیب شناسی روانی و روان درمانی: DSM-5 تشخیص، مفهوم بندی و درمان “را از ایران فایل دانلود نمایید.

آسیب شناسی روانی   آسیب شناسی روانی به روانشناسی نابهنجاری یا روانشناسی مرضی هم معروف است. بنا به تعریفی که آسیب شناسی روانی ارائه گردید عباتست از علمی که با بکارگرفتن اصول اساسی روانشناسی رفتار نابهنجار شناخته شده مورد بررسی قرار گرفته و بهترین شیوه درمان هم ارائه می دهد. علاوه بر این با توجه به یافته های علم روانشناسی بیماری های روانی از طرف روانشناس یا روانپزشک بر اساس معیار های موجود تشخیص داده می شود. علل و عوامل آن پیدا می شود. و درمانی که متناسب با آن بیمار باشد تجویز می گردد.   معرفی کتاب انگلیسی آسیب شناسی روانی و روان درمانی: DSM-5 تشخیص، مفهوم بندی و درمان   نام کتاب:  Psychopathology and Psychotherapy DSM-5 Diagnosis, Case Conceptualization, and Treatment   نویسندگان:  Len Sperry, Jon Carlson, Jill Duba Sauerheber, and Jon Sperry   تاریخ چاپ: ۲۰۱۵   تعداد فصول: ۱۵ فصل    تعداد صفحات: ۳۸۳ …

این محصول “کتاب انگلیسی آسیب شناسی روانی و روان درمانی: DSM-5 تشخیص، مفهوم بندی و درمان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

DSM 5, Psychopathology and Psychotherapy

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *