خانه / zepo / کتاب انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل

کتاب انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل[ad_1]

» :: کتاب انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل
http://3sot.zepo.ir/

انتقال تصویر به زبان ساده یعنی در لحظه ای که ما در محل کار یا خانه خود نیستیم بتوانیم از هر نقطه در دنیا تصاویر دوربین های مداربسته را ببینیم و بر انجام کار همکاران ، کارگران و فرزندان کم سن و سال خود نظارت و کنترل از راه دور در هر ساعتی از شبانه روز داشته باشیم . همه ما زمانی از روز خود را خواسته و یا ناخواسته در محل کار نیستیم و کنترل و نظارتی هم بر روند عملکرد کارکنان خود نداریم . از طرفی در صورت بروز هر گونه ایراد در سیستم ها و به خصوص دستگاه های کارخانه ها ، ما نیازمندیم که از راه دور به مانیتور کردن آن دستگاه بپردازیم و بتوانیم کارکنان خود را قدم به قدم راهنمایی کنیم . یا این که خانواده ای را در نظر بگیرید که به دلیل شاغل بودن ، مجبور هستند برای فرزندشان پرستار بگیرند اما دلواپسی هایی بابت فرزند خود دارند . یا مدیری که برای یک ماموریت کاری مجبوراست چند هفته ای به خارج از کشور برود و تمایل دارد از روند کاری شرکت یا سازمان خود مطلع باشد و یا استرس خالی بودن منزل و یا ویلای خود را دارد . حال شما از طریق انتقال تصویر دوربین های مداربسته روی موبایل خود به روش p2p می توانید این مشکل را برطرف کرده و تا حدودی خیالتان راحت تر باشد .

نویسنده / مترجم : رضا شیخ انصاری

زبان کتاب : فارسی

حجم کتاب : ۱٫۱ مگابایت

نوع فایل : PDF

تعداد صفحه : ۱۵

 

۱۳۹۵/۰۶/۱۳


کتاب انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل , کتاب , دوربین مداربسته , انتقال تصویردوربین مداربسته روی موبایل , دانلودکتاب


[ad_2]


این محصول “کتاب انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک دانلود زیر مراجعه کنید
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *