سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / چگونه مشکل بی انضباطی و عدم تمرکز دانش آموز بیش فعال پایه را برطرف نمایم

چگونه مشکل بی انضباطی و عدم تمرکز دانش آموز بیش فعال پایه را برطرف نمایم

دانلود رایگان چگونه مشکل بی انضباطی و عدم تمرکز دانش آموز بیش فعال پایه را برطرف نمایم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ چگونه مشکل بی انضباطی و عدم تمرکز دانش آموز بیش فعال پایه را برطرف نمایم “را از ایران فایل دانلود نمایید.

              فایل ورد “قابل ویرایش واماده پرینت”تعداد صفحه: ۳۵ چکیده از آنجا که مسأله اخلاق و تربیت از نظر اجتماعی و آموزشی و از دیدگاه دین مبین اسلام بسیار مورد اهمیت می باشد و اینجانب نیز نسبت به این موضوع حساسیت خاص خصوصاً در زمینه ی دانش آموزان داشته ام . پس از آغاز سال تحصیلی و ورود به کلاس یکی از دانش آموزان را را از نظر نظم و انضباط  ضعیف و کم انگیزه دیدم و برخی کارهای غیر هنجار از جمله بیش فعالی ، بی انگیزگی در یادگیری و بی حوصلگی در تحمل کلاس و . . . را در مورد او مشاهده می نمودم. ، بر آن شدم تا منشأ این مشکلات را پیدا کنم. و در این راه از راه های متفاوتی استفاده کردم و اقداماتی انجام دادم گرفتن آزمون هایی در زمان وضع نامطلوب و مطلوب، گرفتن نظر همکلاسی هایش در هر دو شرایط، نظرخواهی از همکاران و مدیریت به طریقه پرسشنامه در رابطه با این موضوع، و کمک گرفتن از والدین این دانش آموز و با توجه به شواهد موجود و وقت اندکی که در این راه در اختیار داشتم شروع به کار کردم برای اعتباریابی این پروژه از وجود همکاران، دانش آموزان، اولیاء بهره بردم. ب …

این محصول “چگونه مشکل بی انضباطی و عدم تمرکز دانش آموز بیش فعال پایه را برطرف نمایم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *