خانه / sido / پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی

پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی[ad_1]

پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی

پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی دسته: حسابداری
بازدید: بار
فرمت فایل:
حجم فایل:
تعداد صفحات فایل:

پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی

خرید

گزارش کارآموزی آژانس مسافرتی آتا ))
گرایش آژانس های مسافرتی با توسعه صنعت هوانوردی تجاری در ابتدا تا حد زیادی معطوف به مشتریان طبقه متوسط و بالا  بود و آژانس ها به عنوان عاملین شرکت های هوایی وظیفه فروش خدمات سفر از طرف تامین کننده آن خدمات را داشتند و بر خلاف کسب و کار خرده فروشان دیگر دارای نقش دوم یعنی حفظ ثبات ارزش سهام شرکت های هوایی بودند ، در فرایند کاری آنها بسته تعطیلات با یک بلیت از شرکت هوایی به درخواست مشتری خریداری شده و به آنان ارائه می شد و سود آژانس به صورت کمیسیون به. آژانس مسافرتی پرداخت می گردید . در برخی از کشورها ، خطوط هوایی دادن کمیسیون به آژانسهای مسافرتی را متوقف کرده اند ، با این حال برخی از شرکت ها هنوز هم درصد تعیین شده برای فروش بلیت را به آنها می دهند . چرا که اگر آنها به فروش هزار بلیت با نرخ ارزان تر اقدام کنند ، بهتر و سودآورتر از فروش صد بلیت با نرخ و هزینه بالاتر در دفاتر آنها است و مزایای فرآیند همکاری نیز برای هر دو طرف است مثلا ً در ایالات متحده ، کمیسیون پرداخت نمی شود .  بیشتر شرکت های هواپیمایی معمولا ً هزینه خدمات را به قیمت خالص بلیت می افزایند .

گزارش کارآموزی آژانس مسافرتی آتا

گرایش آژانس های مسافرتی با توسعه صنعت هوانوردی تجاری در ابتدا تا حد زیادی معطوف به مشتریان طبقه متوسط و بالا  بود و آژانس ها به عنوان عاملین شرکت های هوایی وظیفه فروش خدمات سفر از طرف تامین کننده آن خدمات را داشتند و بر خلاف کسب و کار خرده فروشان دیگر دارای نقش دوم یعنی حفظ ثبات ارزش سهام شرکت های هوایی بودند، در فرایند کاری آنها بسته تعطیلات با یک بلیت از شرکت هوایی به درخواست مشتری خریداری شده و به آنان ارائه می شد و سود آژانس به صورت کمیسیون به آژانس مسافرتی پرداخت می گردید. در برخی از کشورها ، خطوط هوایی دادن کمیسیون به آژانسهای مسافرتی را متوقف کرده اند، با این حال برخی از شرکت ها هنوز هم درصد تعیین شده برای فروش بلیت را به آنها می دهند. چرا که اگر آنها به فروش هزار بلیت با نرخ ارزان تر اقدام کنند، بهتر و سودآورتر از فروش صد بلیت با نرخ و هزینه بالاتر در دفاتر آنها است و مزایای فرآیند همکاری نیز برای هر دو طرف است مثلا ً در ایالات متحده، کمیسیون پرداخت نمی شود. بیشتر شرکت های هواپیمایی معمولا ً هزینه خدمات را به قیمت خالص بلیت می افزایند.

خرید

برچسب ها : پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی , کاراموزی , کارآموزی , حسابداری , مدیریت , بانک , اقتصاد , پروژه , تحقیق , کنفرانس

[ad_2]


این محصول “پروژه کارآموزی حسابداری آژانس هواپیمایی “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک دانلود زیر مراجعه کنید
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *