خانه / علوم انسانی / پروژه و تحقیق- آلودگی محیط زیست و راههای مقابله با آن- در ۶۰ صفحه-docx

پروژه و تحقیق- آلودگی محیط زیست و راههای مقابله با آن- در ۶۰ صفحه-docx

دانلود رایگان پروژه و تحقیق– آلودگی محیط زیست و راههای مقابله با آن- در ۶۰ صفحه-docx ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پروژه و تحقیق- آلودگی محیط زیست و راههای مقابله با آن- در ۶۰ صفحه-docx “را از ایران فایل دانلود نمایید.

آلودگیهای ناشی از منابع طبیعی معمولا ایجاد چنان مشکلات جدی برای حیات جانوران و یا اموال انسانها نمی‌کنند. این در حالی است که فعالیتهای انسانی ، ایجاد چنان مشکلاتی از نظر آلودگی می‌نمایند که بیم آن می‌رود بخشهایی از اتمسفر زمین تبدیل به محیطی مضر برای سلامت انسانها گردد .     تاریخچه آلودگی دود یکی از قدیمی‌ترین آلاینده‌های هوا است که برای سلامت بشر مضر است. زمانی که دود ناشی از آتش حاصله از سوختن چوب توسط ساکنین اولیه غارها جای خود را به دود ناشی از کوره‌های زغال سوز در شهرهای پر جمعیت داد، آلودگی هوا ، بقدری افزایش یافت که زنگ خظر برای برخی از ساکنان آن شهرها به صدا در آمد. در سال ۶۱ بعد از میلاد ، ” سنکا ” (Seneca) فیلسوف رومی از هوای روم بعنوان هوای سنگین و از دودکشهای هود با عنوان تولید کننده بوی بد نام برد . در سال ۱۲۷۳ میلادی ، ” ادوارد اول ” پادشاه انگلستان عنوان کرد که هوای لندن به حدی با دود و مه آلوده شده است و آزار دهنده است که از سوختن زغال سنگ دریایی جلوگیری خواهد کرد. علی‌رغم هشدار پادشاه مذک …

این محصول “پروژه و تحقیق- آلودگی محیط زیست و راههای مقابله با آن- در ۶۰ صفحه-docx  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آلودگی محیط زیست و راههای مقابله با آن,آلودگی محیط زیست,آلودگی هوا,آلودگی آب, آلودگی صوتی,محیط زیست,آلودگی آب و هوا,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *