خانه / علوم انسانی / پروژه نواقص عقد وکالت در قانون مدنی ایران. doc
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پروژه نواقص عقد وکالت در قانون مدنی ایران. doc

دانلود رایگان پروژه نواقص عقد وکالت در قانون مدنی ایران. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پروژه نواقص عقد وکالت در قانون مدنی ایران. doc “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          نوع فایل: word قابل ویرایش ۲۵ صفحه   مقدمه: قانون مدنی مواد ۶۵۶ الی ۶۸۳ را به عقد وکالت اختصاص داده است . درایه مقاله ، باید توجه داشته باشیم که وقتی از عقد وکالت صحبت می کنیم ، صرفاٌ قرارداد وکالت در دعاوی دادگستری مطمح نظر نیست دراین مقاله وکالت ، درمعنای عام خود ( وکالتنامه عادی ، رسمی ، وکالت در دعاوی دادگستری ) را مورد بحث قرار می دهیم . ـ طبق ماده ۶۵۶ قانون مدنی ، وکالت به معنا نیابت یا جانشین است . یعنی الکی از طرفین قرارداد ( موکل ) طرف دیگر را ( وکیل ) برای انجام امری نایب خود می نماید . بدین ترتیب ، اولین قاعده ای که به وجود می آید این است که کلیه تعهداتی که وکیل . اعم از تعهدات مثبت یا منفی ، برعهده می گیرد ، برای موکل است ، مگر آنچه را که وکیل خارج از حدود اختیارات خود در قرارداد انجام داده باشد که اینگونه اقدامات غیر نافذ بوده ومی تواند توسط موکل تنفیذ شده یا رد شود   فهرست مطالب: جواز عقد وکالت  ولازم الرعایه ات یا خیر ؟ ایجاب وقبول وابلاغ آن  اجتماع وکلا  مسئله مسئولیت از باب توکیل  …

این محصول “پروژه نواقص عقد وکالت در قانون مدنی ایران. doc  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پروژه,جهت,اخذ,مدرک,حقوق,کارشناسی,پایان,دوره پروژه نواقص عقد وکالت در قانون مدنی ایران, doc

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *