خانه / کتاب ، جزوه / پرسشنامه اعتیاد به موبایل (تلفن همراه) MPAS با راهنمای پرسشنامه شامل نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع doc.

پرسشنامه اعتیاد به موبایل (تلفن همراه) MPAS با راهنمای پرسشنامه شامل نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع doc.

دانلود رایگان پرسشنامه اعتیاد به موبایل (تلفن همراه) MPAS با راهنمای پرسشنامه شامل نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع doc. ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پرسشنامه اعتیاد به موبایل (تلفن همراه) MPAS با راهنمای پرسشنامه شامل نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع doc. “را از ایران فایل دانلود نمایید.

برای بررسی اعتیاد به تلفن همراه از پرسشنامه Mobile Phone Addiction Scale) MPAS ) استفاده می شود. این پرسشنامه دارای ۱۵ سوال و سه زیر مقیاس ناتوانی در کنترل تمایل (۸ سوال)، احساس اضطراب و کمبود (۵ سوال) و بهبود خلق و خو (۲ سوال) می باشد که سوالات به صورت مقیاس ۵ لیکرتی با گزینه های هرگز، به ندرت، گاهی اوقات، اغلب و همیشه، هستند. روایی و پایایی این پرسشنامه در مطالعه ای در سال ۱۳۹۳ پس از ترجمه و اعمال نظرات صاحبنظران تایید شده است.   فایل: word 2007 تعداد سوالات : 15 تعداد خرده مقیاس ها : ۳ روش امتیازبندی و تفسیر : دارد روایی و پایایی : دارد منبع : دارد …

این محصول “پرسشنامه اعتیاد به موبایل (تلفن همراه) MPAS با راهنمای پرسشنامه شامل نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع doc.  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پرسشنامه, مقیاس, اعتیاد به موبایل, وابستگی به تلفن همراه, Mobile Phone Addiction

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *