خانه / علوم انسانی / پایان نامه با عنوان: بررسي رابطه بين مهارت مذاكره مديران بازرگاني با فروش شركت
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پایان نامه با عنوان: بررسي رابطه بين مهارت مذاكره مديران بازرگاني با فروش شركت

دانلود رایگان پایان نامه با عنوان: بررسي رابطه بين مهارت مذاكره مديران بازرگاني با فروش شركت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پایان نامه با عنوان: بررسي رابطه بين مهارت مذاكره مديران بازرگاني با فروش شركت “را از ایران فایل دانلود نمایید.


پایان نامه کامل بهمراه پرسشنامه با فرمت word مقدمه : دنيايي كه در آن زندگي مي كنيم شاهد تحولات شگرفي است . سرعت اين تحولات روز به روز بيشتر مي شود به طوري كه به هيچ وجه با گذشته هاي دور قابل قياس نيست . اگر بخواهيم آمادگي همراهي و توان لازم براي همگامي با اين تحولات داشته باشيم به ناچار بايد اطلاعات ، دانش ، ابزارها و توانمندي هاي مناسب و ضروري را در خود ايجاد و شكوفا كنيم . در اين ميان هم مدير علاوه بر توانايي هاي فني نياز به داشتن مهارت هايي  در برقراري ارتباط مؤثر با ديگران را بايد لازمه ي كار خود قرار دهد چون كار مدير دستيابي و رسيدن به اهداف سازماني است حال براي رسيدن به اين اهداف سازماني از مهارتهاي ارتباطي كه بنحوي برطرف مورد نظر خود بتواند نفوذ پيدا كند بايد استفاده كند . هر روز كه مي گذرد همه ما چه به عنوان يك فرد ، مدير ، سازمان و شركت در محدودة گسترده تر و پيچيده تري از ا …

این محصول “پایان نامه با عنوان: بررسي رابطه بين مهارت مذاكره مديران بازرگاني با فروش شركت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *