خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt

دانلود رایگان پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt “را از ایران فایل دانلود نمایید.

آماده کردن کار قبل از آماده کردن کار، سطوح قطعات ساختمانی از نظر ترازهای قائم و افقی، باید کنترل شوند. دیوار بنایی نباید بیش از ۱۰ میلیمتر از حالت شاقولی در یک طبقه خارج باشد و میزان انحراف در ارتفاع کل ساختمان، نباید از ۳۰ میلیمتر بیشتر شود. برآمدگی و فرورفتگی در بدنه دیوار بنایی، باید از ۱۰ میلیمتر کمتر باشد. انحراف از وضعیت تراز افقی، نباید از ۲۰ میلیمتر در ۱۰ متر طول بیشتر باشد. برای تیغه‌ها میزان رواداری، ۳ میلیمتر در متر ارتفاع و ۱۰ میلیمتر در کل طول قطعه می‌باشد. بندها باید تا عمق ۱۵ میلیمتر خالی و سطح دیوار با برسی سیمی تمیز شود. بلوکهای مسطح باید دارای شیار باشد وگرنه باید سطح آنها تیشه‌داری شود و با دریل در سطح آن سوراخهایی تا قطر یک سانتیمتر و عمق ۲ سانتیمتر به فاصله ۷ سانتیمتر ایجاد گردد. زدودن زیرسازی از رنگ و روغن و زبر کردن زیرسازی برای ایجاد چسبندگی بیشتر و آبپاشی بدنه کار، قبل از اجرای اندود لازم است. ۳   12-1-3 حفظ مصالح و محوطه کار هنگام اندود برای حفظ خواص مصالح چسباننده باید آنها را در محلی نگهداری نمود که رطوبت موجب خرابی آنها نشود. …

این محصول “پاورپوینت-سمینار ملات واندود و اندودکاری- در ۶۰ اسلاید-powerpoin-ppt  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ملات واندود و اندودکاری,معماری,ملات,اندود گچ و خاک,روشهای اندود کاری,انواع اندودکاری,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *