خانه / علوم انسانی / پاورپوینت جامع و کامل درباره بررسی نظریه های اجتماعی نوسازی از ۱۹۵۰ تا کنون

پاورپوینت جامع و کامل درباره بررسی نظریه های اجتماعی نوسازی از ۱۹۵۰ تا کنون

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره بررسی نظریه های اجتماعی نوسازی از ۱۹۵۰ تا کنون ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت جامع و کامل درباره بررسی نظریه های اجتماعی نوسازی از ۱۹۵۰ تا کنون “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 52 اسلاید             مقدمه ¢پیشرفت و توسعه، از دیرباز، همواره از مهم ترین پرسش ها و خواست های بشر و اجتماعات و جوامع انسانی بوده و هست. به نظرمی رسد از شمار تعیین کننده ترین عوامل به حرکت در آوردن  افراد و جوامع نیز بوده باشد. لیکن این مسیرازدهه ی ۱۹۵۰ به این سوی به صورت تئوری و نظریه ی منسجم و مدون از حیث عملیاتی به صورت اقدامات و مکانیزم های سامان مند در آمده و دنبال می گردد. از این رو پس از جنگ جهانی دوم، در باب پیشرفت و توسعه، شاهد چهار انگاره زیر می باشیم:      پیدایش نوسازی      مکتب نوسازی برایند و محصول سه رویداد تاریخی که پس از جنگ دوم جهانی اتفاق افتاده است می باشد. ۱) جنگ دوم جهانی سبب تضعیف بسیاری از کشورهای اروپا گردید، فرصت مناسب برای بالندگی آمریکا فراهم آورد تا به عنوان ابرقدرتی درعرصه ی بین المللی ظهور نماید،و با اجرای طرح بازسازی اروپا به یک رهبر جهانی تبدیل شده و در دهه ی ۱۹۵۰ عملاً مسؤولیت اداره ی امور همه ی ج …

این محصول “پاورپوینت جامع و کامل درباره بررسی نظریه های اجتماعی نوسازی از ۱۹۵۰ تا کنون  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

نظریه های اجتماعی نوسازی,نظریه های اجتماعی نوسازی چیست,نوسازی چیست,نظریه توسعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *