خانه / علوم انسانی / پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی

پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی

دانلود رایگان پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی “را از ایران فایل دانلود نمایید.

فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 52 اسلاید             دلایل پذیرش حق مالکیت فکری ۱-منشور حقوق بشر ۲-قوانین موجود ۳-خرد وبناء عقلا(از دیدگاه فقهی)   مالکیت های ادبی و هنری  – مالکیت ادبی و هنری شاخه ای از مالکیت معنوی است که به موجب آن سلطه و اختیاری به لحاظ مادی و معنوی به اثری که خلق شده است بدست می ْآید. – این مالکیت در رابطه با خلاقیت های هنری و ادبی تصنیفات و تالیفات سبب ایجاد حق انحصاری تولید ، عرضه و بهره برداری می شود .   قوانین کپی رایت مشتمل بر سه بخش می باشد ۱-آثار نوشتاری: یعنی هر اثر ادبی از جمله ترجمه ، اقتباس  و شعرو سرود و تصنیف را بدون در نظر گرفتن محتوی و شکل آن در برمی گیرد. ۲-آثار تجسمی : شامل آثار هنری ، سفال گری ، نقاشی، صنایع گرافیک و آثاری از این قبیل است . ۳-آثار سمعی و بصری نظیر آثار رادیویی ،تلوزیونی و موسیقی می باشد …

این محصول “پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ثبت اختراع,مصادیق,مالکیت فکری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *