خانه / فنی و مهندسی / مقاله مدیریت مطلوب در ترویج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word

مقاله مدیریت مطلوب در ترویج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word

دانلود رایگان مقاله مدیریت مطلوب در ترویج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله مدیریت مطلوب در ترویج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word “را از ایران فایل دانلود نمایید.

مقاله مدیریت مطلوب در ترویج و آموزش کشاورزى برای رشته مهندسی کشاورزی با فرمت word شامل ۱۶ صفحه     از تطبیق فلسفه و ماهیت کار آموزش‌هاى ارشادی، یعنى ترویج و آموزش‌هاى رسمى کشاورزی، با مفاهیم اساسى مدیریت به‌ویژه مدیریت روابط انسانی، دو اصل انگیزش و رفتار، و مدیریت سیستم‌ها مى‌توان به‌خوبى دریافت که در مدیریت ترویج و آموزش کشاورزى نقش عوامل انسانى باید به‌حد مطلوبى رعایت گردد. به‌علاوه، روند امور مربوطه نیز به‌نحوى باشد که کار (یعنى آموزش) به‌خودى خود مشوق ادامه آن باشد و روال اجرائى (به‌ویژه در قالب فعالیتە‌اى ترویجى مدیریت برنامه‌هاى مربوطه) بر اساس نظریه (انسان عامل عاقل، علاقه‌مند و صاحب‌نظر در کار) تنظیم و هدایت گردد.                    متأسفانه از دیدگاه جهانى به‌ویژه در کشورهاى جهان سوم، آن هم در تمامى نهادهاى اجرائى این کشورها برقرارى مدیریت از نوع کلاسیک یا جامد تشویق و تأکید شده است و سعى گرد …

این محصول “مقاله مدیریت مطلوب در ترویج و آموزش کشاورزى – مهندسی کشاورزی – word  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود, مقاله, تحقیق, مدیریت, ترویج, آموزش, مزرعه, کشاورزی, مهندسی, word

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *