خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن)

مقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن)

دانلود رایگان مقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۹   بخشی از فهرست مطالب موزه شیشه   آرتور اریکسون   موزه شیشه   مرکز بین المللی برای هنرهای مدرن   تاکوما/واشنگتن   این مرکز در تاریخ ۶ جولای ۲۰۰۲ بر روی عموم گشوده شد.   طراحی بر طبق المان ها و نشان های ابتدایی مثل آتش آب زمین وآسمان صورت گرفته است.معماری بنا کاملا”در لند اسکیپ شناور گشته است.روی سقف سازه ای از پانل های شیشه ای زاویه دار نصب شده است و بازتاب آن در استخر دیده می شود. نما از شن وبتن رنگی و شیشه مات پوشانده شده است.   چهره ی معماری و نشان این موزه مخروط ۹۱ فوتی کج شده ایست که از استیل ضد زنگ پوشانیده شده است.که بر خط آسمان تاکید می کند و آن را بارزتر می نمایاند.           این مخروط درخشان سمبلی فرهنگی که به سرعت قابل شناسایی است برای تبدیل شهری صنعتی به یک مرکز فرهنگی شده است.             خط افقی بال مانند سقف با خط افقی لند اسکیپ گره خورده و متناسب اس …

این محصول “مقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن),دانلودمقاله در مورد معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن),معماری مدرن (موزه شیشه واشنگتن)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *