خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی)

مقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی)

دانلود رایگان مقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۶   بخشی از فهرست مطالب شرح حال   عقاید و نظریات مذهبی   سبک نوشتاری   فعالیت‌های ادبی   تفسیر نقادانه   تاریخ انتشار   ترجمه   آثار   دو داستان از کافکا   شرح حال:   کافکا در یک خانوادهٔ آلمانی‌زبان یهودی در پراگ به دنیا آمد. در آن زمان پراگ مرکز کشور بوهم، پادشاهی‌ای متعلق به امپراطوری اتریش و مجارستان بود. او بزرگترین فرزند خانواده بود و دو برادر کوچکتر داشت که قبل از شش سالگی فرانتس مردند و سه خواهر که در جریان جنگ جهانی دوم در اردوگاه‌های مرگ نازی‌ها جان باختند.   کافکا زبان آلمانی را به عنوان زبان اول آموخت، ولی زبان چکی را هم تقریباً بی‌نقص صحبت می‌کرد. همچنین با زبان و فرهنگ فرانسه نیز آشنایی داشت و یکی از رمان‌نویسان محبوبش گوستاو فلوبر بود. آموزش یهودی او به جشن تکلیف در سیزده سالگی و چهار بار در سال به کنیسه رفتن با پدرش محدود بود. کافکا در سال ۱۹۰۱ دیپلم گرفت …

این محصول “مقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی),دانلودمقاله در مورد آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی), آشنایی با کافکا (داستان سرای غربی)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *