خانه / zepo / مقاله ترجمه شده “مسیر سبز: چگونه تبلیغات مختلف بر روی رفتار مصرف سبز اثر میگذارد”

مقاله ترجمه شده “مسیر سبز: چگونه تبلیغات مختلف بر روی رفتار مصرف سبز اثر میگذارد”[ad_1]

» :: مقاله ترجمه شده “مسیر سبز: چگونه تبلیغات مختلف بر روی رفتار مصرف سبز اثر میگذارد”
http://3sot.zepo.ir/

مقاله ترجمه شده “مسیر سبز: چگونه تبلیغات مختلف بر روی رفتار مصرف سبز اثر میگذارد”


فرمت ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۱۴

جهت دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید

ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.

چکیده:

این تحقیق در پی این است که نشان دهد چگونه جاذبه های خیالی( به عنوان مثال توصیف ویژگی های یک محصول سبز به صورت ابهام دار) و جاذبه واقعی( برای مثال توصیف ویژگی های محصوصلات سبز به صورت مخصوص) میتواند مصرف کنندگان را به داشتن رفتار مصرف سبز تشویق کند، این رفتار ها از قبیل خرید محصوصلات سبز هستند. در پی سه ازمایش این تحقیق  پیش بینی هایی از قبیل اینکه جاذبه خیالی در تولید اهداف خرید سبز موثر تر از جاذبه های واقعی و در جایی که موارد مربوط به سود کالای سبزدی ران باشند، بیشتر است. خودآگاهی عمومی و برجستگی هویتی تاثیر نوع حاذبه و شرکت های انتفاعی را بر اهداف خرید سبز تعدیل می کند. به طور خاص، وقتی محصولات سبز با سود و دیگر مسائل درگیر است، جاذبه خیالی  تاثیر برانگیز است و در حالیکه  که هم جاذبه های خیالی و هم واقعی تاثیر کم تری دارند محصولات سبز با سود خودشان مرتبط هستند. این تاثیر توسط خوداگاهی عمومی تعدیل می شود و  سطح جمعی خود و یا یک سطح فردی خود برجسته می شود. این نتایج کاربردهای مدیریتی مهمی را برای صاحبان بازرا که در جستجوی سترش مصرف سبز هستند فراهم می کند واین کار با پیشنهاد اینکه به جای وابستگی صرف بر  روی انواع جاذبه های تبلیغاتی باشد، صاحبان بازار باید پیامهای تبلیغاتی خود را برای تطبیق دادن موارد مربوط به سود محصولات و شرح موقعیت هایی که خوداگاهی عمومی و برجستگی هویتی حاضر هستند، اصلاح کنند.

۱۳۹۵/۰۷/۱۴


مقاله ترجمه شده تبلیغات سبز , مقاله ترجمه شده مسیر سبز: چگونه تبلیغات مختلف بر روی رفتار مصرف , تبلیغات رفتار مصرف کننده , مقاله ترجمه شده


[ad_2]


این محصول “مقاله ترجمه شده “مسیر سبز: چگونه تبلیغات مختلف بر روی رفتار مصرف سبز اثر میگذارد” “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک دانلود زیر مراجعه کنید
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *