خانه / فنی و مهندسی / مقاله آی پی شبکه های مجازی خصوصی VPN – ترجمه مقاله BGP/MPLS IP Virtual Private Networks

مقاله آی پی شبکه های مجازی خصوصی VPN – ترجمه مقاله BGP/MPLS IP Virtual Private Networks

دانلود رایگان مقاله آی پی شبکه های مجازی خصوصی VPN – ترجمه مقاله BGP/MPLS IP Virtual Private Networks ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله آی پی شبکه های مجازی خصوصی VPN – ترجمه مقاله BGP/MPLS IP Virtual Private Networks “را از ایران فایل دانلود نمایید.

چکیده این سند روشی را شرح می دهد که توسط آن ارائه دهنده خدمات می تواند از ستون فقرات IP برای ارائه ی IP شبکه های مجازی خصوصی (VPNs) به مشتریان خود استفاده کند. این روش از یک “مدل همتا” استفاده می کند که در آن مسیریاب های لبه ی مشتریان (مسیریاب های CE) مسیرهای خود را به مسیریاب های لبه ی ارائه دهندگان خدمات (مسیریاب های PE) ارسال می کنند؛ هیچ “پوشش” آشکاری در الگوریتم مسیریابی مشتری وجود ندارد و مسیریاب های CE در سایت های مختلف با یکدیگر همتا نمی شوند. بسته های داده از طریق ستون فقرات تونل زنی می کنند، از این رو لازم نیست مسیریاب های هسته مسیرهای VPN را بدانند.  این سند RFC 2547 را منسوخ کرد. مقدمه این سند روشی را شرح می دهد که توسط آن ارائه دهنده خدمات می تواند از ستون فقرات IP برای ارائه ی IP شبکه های مجازی خصوصی (VPNs) به مشتریان خود استفاده کند. این روش از یک “مدل همتا” استفاده می کند که در آن مسیریاب های لبه ی مشتریان (مسیریاب های CE) مسیرهای خود را به مسیریاب های لبه ی ارائه دهندگان خدمات (مسیریاب های PE) ارسال می کنند. سپس پروتکل دروازه ی مرزی (BGP) [BGP, BGP-MP] توسط ار …

این محصول “مقاله آی پی شبکه های مجازی خصوصی VPN – ترجمه مقاله BGP/MPLS IP Virtual Private Networks  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله آی پی شبکه های مجازی خصوصی , VPN , مسیریاب , کنترل توزیع مسیر , VRF , ستون فقرات IP

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *